Kur të bën mirë ndarja

Kur të bën mirë ndarja
Për shumë kohë u diskutua vetëm për ndarjen e saj nga këngëtari Seldi Qalliu. Por ajo vetë u shpreh se ndihet rehat dhe shumë e lumtur. Këto foto, ku ajo duket mjaft ndryshe, tregojnë pikërisht këtë. Fotot janë realizuar për një projekt të ri të këngëtares bukuroshe e duket se ajo ka dhënë maksimumin e saj për t’u dukur një yll i vërtetë. Me ndarjen Mimoza është bërë edhe më e bukur.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: