Kontrolle prej dy ditësh në qytetin e Elbasanit, FNSH u “kall datën” të inkriminuarve

Kontrolle prej dy ditësh në qytetin e Elbasanit, FNSH u “kall datën” të inkriminuarve
Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë nisur kontrolle në zona të ndryshme të qytetit të Elbasanit për personat të dyshuar me precedentë penalë.

Kontrollohet po vazhdojnë dy ditësh dhe aktualisht zona është në mbikëqyrje.

Deri më tani sipas burimeve, nuk ka persona të shoqëruar, por specialët u “kallin datën” të inkriminuarve të cilët nuk shihen të qarkullojnë si zakonisht.

/l.k./

Foto Google

Shpërndajeni me miqtë tuaj: