“Kjo quhet veshje apo zhveshje!”, 49-vjeçarja Jennifer Lopez tregon sekretin e trupit perfekt

“Kjo quhet veshje apo zhveshje!”, 49-vjeçarja Jennifer Lopez tregon sekretin e trupit perfekt
Ka tërhequr vëmendje nga të të gjithë anët, kjo nga fakti se Jennifer Lopez është artiste me famë botërore. Madje në rrjetet sociale në Shqipëri, një vend ende disi konservator mbi veshjet, është shtruar pyetja me humor mbi fotot e saj, nëse duhet konsideruar  “veshja, apo zhveshja” e Jennifer Lopez.

Por janë thuajse 5 milionë ndjekës në rrjete sociale që kanë pëlqyer fotot e Jennifer Lopez.

Gjysmë nudo, këngëtarja ka pozuar për revistën “InStyle”, në numrin që do të dalë në Dhjetor.

Jennifer edhe pse 49 vjeçe, ka dashur ndoshta me veshjen e fundit të tregojë me format perfekte të trupit. Por cili është sekreti? “Gjithçka qëndron tek stili i jetesës, sipas saj: pa kafe, pa alkool dhe shumë sport.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: