Kejvina hedh një hap

Kejvina hedh një hap
Pasi pushtoi mediat me lajme skandalistike mbi pjesët e saj intime që dukeshin poshtë një fustani të kuq, modelja Kejvina Kthjella, që në fakt modele profesioniste ka qenë e vazhdon të jetë, ka hedhur një hap më tej. Atë e shikon jo rrallë në photoshooting me fustane klasike, plot sharmë e asnjë ekzagjerim. Vajza shtatlartë duket kaq elegante dhe me klas, sa që publiku i harroi shumë shpejt daljet e saja “provokative”.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: