Genci fton Enin për një drink

Genci fton Enin për një drink
Kjo historia e përfolur mes Eni Koçit dhe Genc Prelvukaj është kthyer tashmë në një sagë sepse të dy e mbajnë edhe të fshehur edhe të hapur. Eni duket se është në punë e sipër duke regjistruar në studio, ku preferon të rrufisë një çaj teksa punon. Por ja që Genci nuk është dakord dhe e fton për një gotë pije, ndoshta një mesazh në kod ky për vajzën bukuroshe.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: