Do të performojnë sot në Ditën e Çlirimit, Veliaj u jep këngëtareve çmimin “Kulla e Sahatit”

Do të performojnë sot në Ditën e Çlirimit, Veliaj u jep këngëtareve çmimin “Kulla e Sahatit”
Elhaida Dani do të performojë sot në mbrëmje në një koncert të organizuar nga Bashkia Tiranë.

Ajo do të performojë së bashku me këngëtare të tjerë si Aurela Gaçe dhe Vesa Luma, teksa kjo e fundit është kthyer nga Zelanda e Re, për të festuar festat e fundvitit.

Sot është Dita e Çlirimit të Shqipërisë dhe është bërë zakon që të organizohet koncerte, në pritje të asaj që quhet “Nata e Bardhë”.

“Sot gjate takimit me Kryetarin e Bashkise , Erion Veliaj,” – u shpreh Elhaida Dani.

“Ku mua, Aurela Gace dhe Vesa Lumës na u dhurua ne shenje mirënjohjeje, simboli i qytetit të Tiranës, “Kulla e Sahatit”!,” shtoi ajo.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: