Anjeza gati për festa

Anjeza gati për festa
Këngëtarja simpatike, Anjeza Branka, duket se këtë vit është bërë gati për festat e fundvitit më herët se vitet e tjera. Ajo nuk ka duruar dot dhe ka përgatitur pemën e saj të Vitit të Ri, këtë vit me nuanca të bardha. Por nuk është mjaftuar me kaq, edhe vetë ajo është veshur si për pushime malore, me pantallona të bardha e kapuç dimëror.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: