Tri të bukura bashkë

Tri të bukura bashkë
Çfarë ndodh kur bëhen bashkë një bionde eksplozive e plot forma si Era Rusi, një “evergreen” me fustan të kuq mbi gju e buzë mishtore si Rovena Dilo dhe një “grua fatale” për nga stili dhe sharmi si Jonida Maliqi?

Ndodh që tre këngëtaret e njohura shndrisin nga buzëqeshja dhe shijojnë një darkë me miq dhe kupton se ky vendi ynë i vogël ka plot talente.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: