Tirana katastrofë, i shfaqen “hijet” e shkarkimit brazilianit Ze Maria 

Tirana katastrofë, i shfaqen “hijet” e shkarkimit brazilianit Ze Maria 
Tirana pas fitores në Krujë për fitoren e dytë radhazi vuajti përballë Laçit, dhe madje u ndëshkua nga Xhixha, në fillim të pjesës së dytë.

Laçi afrohet me kryesuesit pas fitores, kurse bardheblutë rikthehen në krizë.

Kjo humbje rikthen sërish pozitat e vështira për trajnerin brazilian Ze Maria, pasi bardheblutë kanë tetë pikë, ose dy pikë më shumë se vendi i parafundit që rrezikon rënien, Luftëtari.

Ardian Mema po pret me interes zhvillimet e mëtejshme në kampin bardheblu.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: