Shaqiri shënon supergol pasi driblon mbrojtjen e Cardiffit

Shaqiri shënon supergol pasi driblon mbrojtjen e Cardiffit
Liverpooli ka shënuar edhe golin e tretë përballë Cardiffit dhe ndeshja shkon në 3-1 kur duhen edhe pak minuta nga përfundimi i saj.

Në minutën e 84’ ishte Shaqiri shënoi një gol të bukur pasi dribloi mbrojtjen kundërshtare dhe e përplasin topin në rrjetë.

/l.k./

 

Shpërndajeni me miqtë tuaj: