Rikthehet Joana

Rikthehet Joana
E bukur dhe shtatlartë, me pak këngë por që u bënë hit, bukuroshja Joana Smakaj kishte shumë shanse të ishte sot një artiste e skenës me fansa dhe famë.

Por ajo zgjodhi t’i dedikohet familjes dhe sot është notere në biznesin e saj, pra shumë larg skenave dhe dritave.

Dalja e saj në TV, në Klan, na e rikthehu imazhin e saj, duke na bërë me dije se ajo jo vetëm nuk ka ndryshuar shumë, por është bërë edhe më e bukur.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: