PD, Paloka: Rama në Kukës i rrethuar me policë dhe forca speciale

PD, Paloka: Rama në Kukës i rrethuar me policë dhe forca speciale
Lidhur me protestën e zhvilluar në Kukës gjatë vizitës së kryeministrit Rama ka reaguar edhe nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka.

Deputeti demokrat shkruan se Rama shkoi në Kukës i rrethuar me policë dhe forca speciale të armatosura.

Reagimi i plotë i Palokës:

Rama ne Kukës.

Pasi e anuloi tre here viziten ne Kukes , sot Rama shkoi gjysem ilegalisht ne Has dhe me pas, shkoi dhe ne Kukes, i rrethuar me police dhe forcat speciale te armatosur( ne kundërshtim me ligjin).

Pasi ju vuri traun ne rruge, i burgosi dhe kerkoi ti poshtroje , sot mori guximin te shkoj ne Kukes.

Mblodhi ne nje salle gjithe administraten per te treguar qe kuksianet jo vetem e kane falur por ka dhe nga ata qe e duartrokasin.

Por kuksianet e vertete e priten sic e meriton ... Ja thane fytin trimit...

 

Shpërndajeni me miqtë tuaj: