PD, Paloka: Për xhuxhi “supermanin”, e di gjithë Durrësi se është zari i “të fortëve”

PD, Paloka: Për xhuxhi “supermanin”, e di gjithë Durrësi se është zari i “të fortëve”
Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka ka reaguar sërish duke sulmuar kryebashkiakun e Durrësit, Vangjush Dako duke thënë se është 'zar' i të fortëve dhe se e kanë rrahur dhe e kanë poshtruar

Reagimi i plotë i Palokës:

Xhuxhi, “supermani” qe e di gjithe Durresi se eshte zari i “te forteve”. E kane rrahur me shpulla, e kane poshtruar si kane mundur. I kane marre dhe familjaret për “shetitje me makine” kur ju ka vonuar plotsimin e premtimeve qe ju ka bere per zgjedhje... I mohoi te gjitha , por te gjitha i dijne durrsaket dhe nuk i fsheh dot as sot e ca me shume neser kur te mos kete as te Gjatin as Arten apo Doniken qe ta mbroje.

Jane aty; pronat publike, tenderat, lejet e te gjitha favoret qe ju ka bere, jo vetem nje bande . Vazhdon te bej “cubin” dhe te kercenoje se votat i merr prape njesoj si djali i Rrahmanit ne biruce per perdhunim apo si shefi i tij kryelegeni, nga karrigia e kryeministrit. Vazhdoni, per aq sa dhe shqiptaret te durojne...

 

Shpërndajeni me miqtë tuaj: