Pas akuzave, Ronaldo “zbarkon” në Lisbonë

Pas akuzave, Ronaldo “zbarkon” në Lisbonë
Pas akuzave, Cristiano Ronaldo me partneren e tij, Georgina Rodriguez, është parë në Lisbonë.

Besohet se ai ka kryer një takim sekret me avokatin pas skandalit ku edhe kërkon të njihet me pasojat e mundshme.

Ylli i Juventus besohet se për këtë arsye ka braktisur edhe Portugalinë, në ndeshjet e radhës kundër Polonisë e Skocisë.

Ronaldo është akuzuar për përdhunimin dhe keqtrajtimin e modeles Kathryn Mayorga, 34-vjeçe, në një hotel të Las Vegas, në vitin 2009.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: