Ngjarja tek ish-Blloku, shpallet në kërkim Elvana Gjata

Ngjarja tek ish-Blloku, shpallet në kërkim Elvana Gjata
Këngëtarja Elvana Gjata është shpallur në kërkim policor, pasi prokuroria kërkon dëshminë e saj në lidhje me ngjarjen tek ish-blloku .

Sipas akuzës, Elvana Gjata është larguar jashtë vendit pa dhënë dëshminë e saj, teksa konsiderohet edhe preteksti i sherrit mes të rinjve që gjeneroi në konflikt të armatosur.

Burimet thonë se ajo ndodhet jashtë vendit dhe u vendos në Gjermani menjëherë pas ngjarjes.

/l.k./

Foto Google

Shpërndajeni me miqtë tuaj: