Ndërron jetë në rrethana misterioze 13-vjeçarja nga Tirana

Ndërron jetë në rrethana misterioze 13-vjeçarja nga Tirana
Një 13 vjeçare ka ndërruar jetë në rrethana misterioze ndërkohë që blutë e kryeqytetit njoftojnë se

e reja me iniciale K.B, është shoqëruar nga babai i saj për në spital ku edhe ka ndërruar jetë.

“Më datë 11.10.2018, rreth orës 18:30, shtetasia e mitur K. B., rreth 13 vjeçe është shoqëruar nga i ati shtetasi Xh. B., për ndihmë mjekësore në spital ku dhe ka ndërruar jetë.

Po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të vdekjes”, thuhet në komunikatën e policisë.

/f.ç/Albanian Free Press Online/

Shpërndajeni me miqtë tuaj: