Melisa Toska, modelja e vitit

Melisa Toska, modelja e vitit
Të tjerë emra kanë bërë show këtë verë në rrjetet sociale.

Por duke u nisur nga fotot, mund të themi me plot gojë se modelja e vitit është ajo.

Melisa Toska, bukuroshja brune e shtatlartë, përmes këtyre fotove nga duart mjeshtërore të Endrit Mërtirit, duket si një shtojzovalle dhe duket edhe një modele premtuese për të na përfaqësuar ndërkombëtarisht.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: