“Me lali Erin në mes!”...Ilda Bejleri më pas bëhet “filozofe”

“Me lali Erin në mes!”...Ilda Bejleri më pas bëhet “filozofe”
Ilda Bejleri ka qenë të dielën e pranishme në dasmën e moderatores sportive të  ‘Digitalb’, Vilma Masha. Ajo ka publikuar disa imazhe nga ceremonia e zhvilluar e koleges së saj.

Prezantuesja e misioneve sportive, Ilda Bejleri ka shpërndarë më pas një foto me kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj, dhe ku krah tyre ishte edhe gazetarja e moderatorja Elona Duro.

“Me Lali Erin në mes,” shkruan ajo dhe disa orë më pas ka shpërndarë një foto, teksa shfaqet e vetme dhe duke cituar një thënie filozofike.

 

Unë shpresoj që të jetoni një jetë me të cilën të jeni edhe krenarë. Nëse nuk e gjeni lumturinë, shpresoj se të keni fuqinë për të filluar nga e para.”

Shpërndajeni me miqtë tuaj: