Luana provokon edhe në zyrë

Luana provokon edhe në zyrë
Teksa pozon me këtë fustan ngjyrë lejla të errët, ngjitur pas trupit, Luana Vjollca, e cila rinisi sezonin televiziv në Top Channel, duket shumë seksi dhe me forma spektakolare.

Por duket se edhe në zyrën e saj, ajo ruan detaje provokuese që nuk bien në sy lehtë.

Në një foto të publikuar prej saj, duken në sfond edhe një zbukurim tavoline, ku spikasin dy këmbë seksi femre në porcelan, të cilat janë në një linjë me provokuesen Luanë.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: