"Je trap", kjo fyerje i lidhi kaq shumë këta dy njerëz

"Je trap", kjo fyerje i lidhi kaq shumë këta dy njerëz
Marrëdhënia mes sulmuesit suedez Zlatan Ibrahimovic dhe menaxherit të tij italian Mino Raiola ka lindur në vitin 2003, kur futbollisti ishte në radhët e Ajaksit në Holandë.

Nga ajo kohë, gjithë lëvizjet e tij në skuadra të ndryshme kanë kaluar nga duart e italianit.

Por ajo që jo të gjithë e dinë, është se miqësia e tyre filloi me një fyerje.

‘Zlatan, ti je një trap i vërtetë’, i ka thënë menaxheri.

Duket se Ibrahimoviçit i ka pëlqyer.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: