Ish-ndihmës trajneri i Shqipërisë gjen skuadrën e tij të re

Ish-ndihmës trajneri i Shqipërisë gjen skuadrën e tij të re
Ish-zëvendës trajneri i Shqipërisë, Paolo Tramezzanin, i cili ishte ndihmës i Gianni De Biasit te kombëtarja shqiptare për pesë ka arritur marrëveshjen me skuadrën qipriote të APOEL Nicosia.

Mediat italiane shkruajnë se APOEL është skuadra e tretë e Tramezzanit, pas eksperiencës te kombëtarja kuqezi, ndërsa më parë drejtoi skuadrat zvicerane të Lugano dhe Sion.

/l.k./

Marrë nga www.football-italia.net

Shpërndajeni me miqtë tuaj: