Irina Shayk rrëfehet pas 3 vitesh: Ja e vërteta e ndarjes me Ronaldon

Irina Shayk rrëfehet pas 3 vitesh: Ja e vërteta e ndarjes me Ronaldon
Teksa ishin një ndër çiftet më të famshëm në botë, lidhja mes Ronaldos dhe Irina Shayk nuk zgjati shumë.

Që aso kohe u përfol se ishte modelja ruse e cila vendosi ta lërë Cristiano Ronaldon dhe tashmë është e lidhur prej më shumë se dy vitesh, me aktorin e famshëm Bradley Cooper.

Atëhere u ngritën shumë hipoteza për ndarjen e tyre, më e besueshmja ishte se Irina nuk pëlqehej nga mamaja e Ronaldos.

Por vetë modelja ka folur për herë të parë, duke treguar edhe arsyet e ndarjes.

Irina thotë se ishte ajo që e la Ronaldon, për shkak se kishte zbuluar se ai e kishte tradhtuar me femra të ndryshme, ndërkohë që ata ishin të lidhur bashkë.

“U ndjeva budallaqe, kisha besim tek ai dhe i qёndrova pranё edhe kur shpёrthyen thashethemet se kishte pasur lidhje me disa vajza tё tjera. Kur e mёsova tё vёrtetёn, ishte shumё e rёndё pёr mua.

Ronaldo nuk ishte mashkulli ideal pёr mua. Mashkulli im ideal ёshtё i ndershёm, nje xhentёllmen qё di si tё sillet me gratё. Nuk besoj tek burrat qё na bёjnё tё vuajmё vetёm sepse vetё, nuk janё pjekur akoma”, tha Irina.

Kjo është një tjetër goditje për Ronaldon, që së fundmi duhet të përballet me një histori të ndodhur 10 vjet më parë në SHBA, ku akuzohet se ka përdhunuar një femër.

/f.ç/Albanian Free Press Online/

Shpërndajeni me miqtë tuaj: