Gerta Heta nuk ndahet nga deti

Gerta Heta nuk ndahet nga deti
Prezantuesja dhe këngëtarja Gerta Heta duket se nuk ndahet dot nga deti dhe stina e plazhit.

Ajo shfaqet buzë një deti përrallor në Greqi, veshur sportive e me xhinse vajzërore.

Gerta duket ngazëlluese në këtë foto, gjatë perëndimit të diellit.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: