Eneida mes “dy dhëndurëve”

Eneida mes “dy dhëndurëve”
E veshur nuse, me bukuri e sharm, këngëtarja Eneida Tarifa, ka pozuar mes dy këngëtarëve, Robert Berisha dhe Kastro Ziso, në përfundim të xhirimeve për hit-in e ri të tyre që pret të dalë në treg.

Një bashkëpunim ky i pazakontë, duke qenë se tre artistët kanë zhanre shumë të ndryshme.

Por mes këtyre “dy dhëndurëve” të këngës, Eneida duket në duar të sigurta për një sukses të ri.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: