Berisha: Spartak Braho dhe prokurorja po fshijnë provat për Vangjush Dakon

Berisha: Spartak Braho dhe prokurorja po fshijnë provat për Vangjush Dakon
Një qytetar nga Durrësi ka denoncuar tek ish-kryeministri Sali Berisha, se mbrëmjen e kaluar prokurorja Donika P. dhe deputetit socialist Spartak Braho, kanë dalë nga zyra e Vangjush Dakos të shoqëruar nga ky i fundit.

Në një mesazh në rrjetin social ish-kryeministri shkruan: “Ky është hetimi i Gjushit. Baba Taku dhe ndrikull Prenga avoketërit e tij! Sb

Zoti Berisha ne bashkine e durresit mbrame rreth ores 11:25 kan hy ne bashkin e DR dy prokurore nje nga pk ishte donika prenga prokurore e Dr kane dal me vangjushin rreth orës 12:04.

Dhe ishe dhe sparthak braho kur dolen nga bashkia.” 

/l.k./

Shpërndajeni me miqtë tuaj: