Arjola ka një lajm

Arjola ka një lajm
Prezantuesja simpatike Arjola Shehu festoi ditëlindjen pak ditë më parë.

E veshur me të zeza dhe me sy të mbuluar nga një palë syze, edhe ato të zeza, Arjola zgjodhi mënyrën më misterioze që të bëjë edhe me dije se ajo e ka një lajm.

Pra së shpejti Arjolën do ta shikojmë, me siguri, në një angazhim të ri televiziv.

 

 

 

 

 

Shpërndajeni me miqtë tuaj: