Aksidenti, makina i bie shtyllës, lë lagjen pa drita

Aksidenti, makina i bie shtyllës, lë lagjen pa drita
Një aksident ndodhi sot në nga rrugicat e Lagjes Kombinat, në Tiranë, teksa një makinë është përplasur me shtyllën e energjisë elektrike.

Policia deklaron se nga përplasja e mjetit me shtyllën, kjo e fundit është dëmtuar rëdë aq sa ka lënë pa energji zonën.

Nuk raportohet asgjë lidhur me gjendjen shëndetësore të drejtuesit të mjetit si dhe rrethanat e aksidentit, ndërsa në vendngjarje OSHEE po merr masa për riparimin e demit dh4e rikthimin e energjisë në këtë zonë.

/l.k./

Foto Google

Shpërndajeni me miqtë tuaj: