Vera ekstravagante e Kiara Titos

Vera ekstravagante e Kiara Titos
Kiara Tito ka kaluar një verë nën moton “e egër, e re dhe e lirë”.

Mes bregdetit dhe fotove, ka qenë për të një verë shumë aktive në rrjetet sociale.

Por vjeshtën e ka pritur me shumë ekstravagancë, me bluzë leopard, fund xhins të grisur e shumë të shkurtër me disa çizme vjeshtore të kuqe.

Një stil që risillet në skenë pas 30 vitesh por që e ndihmon të bjerë në sy.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: