Shkëlqim Muça kritik për ndërrimin e kapitenit në Kombëtare  

Shkëlqim Muça kritik për ndërrimin e kapitenit në Kombëtare  
Kalimi i shiritit të kapitenit dorë më dorë, gjatë periudhës së Christian Panucci, ka shtuar kritikat ndaj tij.

Ish-trajneri i njohur Shkëlqim Muça thotë se fakti që shiriti nuk i është besuar një lojtari, ka shtuar pasiguri në radhët e kuqezinjve.

Me grupin aktual, ai u shpreh se shiriti i takon mbrojtësit të Napolit, Elseid Hysaj, duke qenë se aktivizohet në një klub të madh dhe është lojtari më i vlefshëm aktualisht në radhët e kuqezinjve.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: