Rovena djeg Mikonosin

Rovena djeg Mikonosin
Pasi ka shëtitur kudo me koncerte e ka punuar tërë verën, këngëtarja Rovena Stefa ja ka bërë edhe qejfin vetes.

Ajo ka zgjedhur të pushojë në Mikonos, mes luksit dhe plazheve mahnitëse.

Përmes shumë fotove provokuese, Rovena, në superformë, mahnit fansat e saj me këtë panoramë teksa rehatohet në klub e veshur me fustan mini në mëndafsh të kuq e me një gotë verë në dorë.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: