Marcelo e familja, “kopje” e Modriç

Marcelo e familja, “kopje” e Modriç
Fotot familjare po bëhen të zakonshme në raste eventesh.

Ashtu si Luca Modric edhe ylli tjetër i Real Madrid, Marcelo, pozoi me gruan e tij, Clarisse dhe dy fëmijët.

Marcelo u zgjodh në ekipin më të mirë të “FIFPro World XI”.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: