Kultivuan kanabis, kapen në ara duke punuar tepelenasit

Kultivuan kanabis, kapen në ara duke punuar tepelenasit
Dy persona janë prangosur pasi dyshohet se kultivuan kanabis.

Policia sqaron se janë arrestuar në flagrancë 27-vjeçari me inicialet A. K., banues në fshatin Dukaj, Tepelenë si dhe ndaloi 46-vjeçarin me inicialet T. D., banues në fshatin Luzat, pasi akuzohen për kultivim të bimëve narkotike.

Policia nuk bën me dije numrin e parcelave apo sasinë e drogës së zbuluar për arsye hetimore.

/l.k./

Foto Google

Shpërndajeni me miqtë tuaj: