Aurela, pse mendueshëm?

Aurela, pse mendueshëm?
Aurela Hoxha sigurisht që ka qenë prezente me fotot e saj këtë verë që kaloi, por jo sa më parë.

Madje ajo është dukur shumë pudike dhe kostumet e saj të banjës gati konservatore, në krahasim me shpërthimin e kolegeve të saj me kostume banjoje mini.

Por në këtë foto ajo duket edhe shumë e menduar, pavarësisht se kjo melankoli në portretin pa grim, i shkon shumë.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: