Aksidenti në unazën e re bllokon qarkullimin e makinave

Aksidenti në unazën e re bllokon qarkullimin e makinave
Një aksident i sapo ndodhur në kryeqytet ka bllokuar qarkullimin e automjeteve.

Policia sqaron se ngjarja ka ndodhur në unazën e re, përballë Kopshtit Botanik dhe se dy makina janë përplasur, duke shkaktuar të paktën dëme materiale.

Ende nuk ka raportime për të lënduar por ekspertët kanë nisur hetimet për të përcaktuar shkaqet e aksidentit.

/l.k./

Foto Google

Shpërndajeni me miqtë tuaj: