A gatuan mirë Manjola Nallbani? Ja notat që i vendos vetes në kuzhinë këngëtarja e njohur

A gatuan mirë Manjola Nallbani? Ja notat që i vendos vetes në kuzhinë këngëtarja e njohur
Ajo nuk është thjesht dhe vetëm një këngëtare e njohur dhe e dashur për publikun.

Manjola Nallbani në jetën e përditshme duket se është një shtëpiake e zakonshme, ashtu si të gjitha nënat e tjera që u duhet të impenjohen në kuzhinë dhe të gatuajnë për familjen.

“Shefe me 3 yje, Michelin,” – shkruan ajo pas një foto të publikuar në kuzhinë duke gatuar dhe sigurisht me shaka, teksa shton. “ Meqë gatuaj për familjen e kam në dorë ti vë vetes sa yje të dua.”

Shpërndajeni me miqtë tuaj: