Volejbollistet mirditore mbyllin një sezon suksesi, foto me ministren “patriote”

Volejbollistet mirditore mbyllin një sezon suksesi, foto me ministren “patriote”
Volejbollistet mirditore, para se të nisin pushimet, kanë pozuar me ministren përkatëse të Sportit, Lindita Nikolla.

Ato mund të krenohen në mbyllje të sezonit të suksesshëm si me kombëtaren ashtu edhe me klubet e tyre respektive.

Motrat Prenga, Malvina Tuci dhe Esmeralda Tuci kanë ndarë me patrioten e tyre ministre para mbylljes së sezonit për të treguar se Mirdita është qyteti që prodhon talentë në këtë sport.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: