VIDEO/ Të performosh në skenë "me brekë nëpër këmbë", shikoni si i ndodh kësaj aktoreje

VIDEO/ Të performosh në skenë "me brekë nëpër këmbë", shikoni si i ndodh kësaj aktoreje
Humoristja spanjolle Silvia Abril është përballur me një situatë tepër të sikletshme në një transmetim të drejtpërdrejtë televiziv.

Ajo ishte duke imituar këngëtaren spanjolle Barei, por i kanë rënë të mbathurat në skenë.

Aktorja është munduar t’i ngrejë menjëherë, por ngjarja nuk ka kaluar në heshtje.

Videoja e këtij momenti është postuar në rrjetet sociale dhe është bërë objekt talljeje nga miliona shikues. /a.a/ Albanian Free Press Online/