VIDEO/ Pamjet e një emigranti sirian që masakrohet me dru dhe shkelma po bëjnë xhiron e rrjeteve sociale

VIDEO/ Pamjet e një emigranti sirian që masakrohet me dru dhe shkelma po bëjnë xhiron e rrjeteve sociale
Kjo video po përhapet me shpejtësi në rrjetet siociale, si një sinjal i fortë kundër islamofobisë.

Në pamje duket një emigrant sirian i ulur. Ai nuk bën asgjë të keqe, por sulmohet dhe masakrohet barbarisht.

Sipas personave që po shpërndajnë pamjet, bëhet fjalë për një video amatore të filmuar në Hungari. /a.a/ Albanian Free Press Online/