VIDEO/ Çahet papritur toka, shikoni si e nxjerrin një burrë nga humnera

VIDEO/ Çahet papritur toka, shikoni si e nxjerrin një burrë nga humnera
Toka është çarë papritur dhe në humnerë kanë përfunduar pemë e makina.

Ngjarja është filmuar në një rajon të Kinës.

Në pamje duken edhe përpjekjet për të nxjerrë nga humnera një burrë, që arrin të shpëtojë pas shumë mundimesh. /a.a/ Albanian Free Press Online/