Si të gatuani! Snopp Dogg vjen së shpejti me një libër gatimi

Si të gatuani! Snopp Dogg vjen së shpejti me një libër gatimi
Snoop Dogg, reperi i njohur amerikan, duket se ka edhe një hobi tjetër.

Ai njoftoi se do të publikojë librin e tij të parë të gatimit "From Crook to Cook" në tetor.

Rapper-i do të ndajë recetat e tij më të preferuara, si karavidhet e madje edhe ëmbëlsirat.

Në libër janë rreth 50 receta për raste të veçanta dhe ushqime të përditshme.

Kujtojmë se Snopp Dogg është një ndër këngëtarët më të famshëm pas viteve ’90.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: