Maskë për fytyrën me mjaltë dhe limon

Maskë për fytyrën me mjaltë dhe limon
Përgatitja:

Në një tas shtoni 1 lugë gjelle mjaltë dhe 1 lugë gjelle lëng limoni.

Përziejini mirë me njëra-tjetrën dhe pastaj aplikojeni në fytyrë dhe qafë të pastër për rreth 15 minuta.

Në fund, lahuni me ujë të ftohtë.

Përsëriteni 1 herë në javë.

 

/j.m/

Shpërndajeni me miqtë tuaj: