Maska me rrush për fytyrë të pastër

Maska me rrush për fytyrë të pastër
10Rrushi është një përbërës i shkëlqyer për maska bukurie. Në qoftë se keni ndonjë puçërr të bezdisshme në fytyrë ose rrudhat e para kanë filluar të shfaqen, atëherë maska me rrush do të zgjidhë problemet tuaja.

Maska për fytyrë me rrush është recetë e bukurisë natyrore, që do ta bëjë lëkurën tuaj të përsosur!

Merrni disa kokrra rrush dhe vendosini në një tas, me një pirun bëni pure tërësisht dhe shtoni dy lugë kos të thjeshtë që do t’i japë maskës një përbërje më të butë.

Aplikojeni maskën në fytyrën tuaj, duke shmangur zonën e syve, dhe lëreni të veprojë për rreth 10 minuta. Lani fytyrën mirë dhe admironi lëkurën tuaj të pastër dhe të ndritshme.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: