Kinë, ja si e kapin tigrat siberianë dronin që i filmon (VIDEO)

Kinë, ja si e kapin tigrat siberianë dronin që i filmon (VIDEO)
Televizioni shtetëror kinez ka publikuar pamjet e një ‘gjahu’ krejtësisht të pazakontë; një tufë tigrash siberianë, të cilët po filmoheshin nga një dron në një rezervat natyror në provincën Heilongjiang, duket se nuk u ka pëlqyer mysafiri i paftuar.

Felinët gjigantë e kanë ndjekur dhe kanë mundur ta kapin prenë e tyre të rrallë.

https://www.youtube.com/watch?v=_We-ZE0iuC8

 

https://www.youtube.com/watch?v=_We-ZE0iuC8

Shpërndajeni me miqtë tuaj: