Humb jetën 66-vjeçari në Korçë, ra nga lartësia teksa kulloste bagëtinë

Humb jetën 66-vjeçari në Korçë, ra nga lartësia teksa kulloste bagëtinë
Një bari 66 vjeçar ka humbur jetën në Korçë kulloste bagëtitë.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Qënckë të Maliqit në vendin e quajtur “Gropa e Madhe”.

66-vjeçari K.Q. u rrëzua nga një lartësi duke kullotur bagëtitë dhe fatkeqësisht humbi jetën.

Materialet i janë referuar Prokurorisë së Korçës për ngjarje aksidentale.

/f.ç/Albanian Free Press Online/

Shpërndajeni me miqtë tuaj: