Durrës, 35-vjeçari i jep fund jetës duke u hedhur nga kati i 5-të

Durrës, 35-vjeçari i jep fund jetës duke u hedhur nga kati i 5-të
Një 35-vjeçar ka zgjedhur ti japë fund jetës në Durrës duke u hedhur nga lartësia.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:30, në lagjen nr. 4 të qytetit.

Siç bëjnë me dije burime zyrtare nga komisariati i policisë së Durrësit, “shtetasi Q.Ll. rreth 35 vjeç, banues në Durrës, dyshohet të jetë vetëhedhur nga kati 5-të i pallatit dhe ka vdekur”.

Po punohet për sqarimin e rrethanave te ngjarjes.

/f.ç/Albanian Free Press Online/

Shpërndajeni me miqtë tuaj: