Trump e May, fanellë të personalizuar nga presidentja kroate 

Trump e May, fanellë të personalizuar nga presidentja kroate 
Presidentja e Kroacisë, Kolinda Grabar-Kitarovic, e pranishme në samitin e NATO-s, u dhuroi fanella të personalizuara me numrin 10 të kombëtares së saj kryeministres britanike, Theresa May dhe presidentit të SHBA-ve, Donald Trump.

May, vendi i se cilës përballej me Kroacinë, qeshi duke i thënë se skuadra e saj do të fitojë pasi viti 1966 nuk duhet të mbetet kaq i largët për Anglinë.

Por nuk pati të drejtë. Anglia u eliminua pikërisht nga Kroacia.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: