Real Madrid: Kovaçeviç kërkon të largohet

Real Madrid: Kovaçeviç kërkon të largohet
Sipas “Marca”, Kovacic nuk ka ndryshuar ide dhe i ka kërkuar trajnerit të Real Madrid, Julen Lopetegui, që të largohet gjatë kësaj vere.

Kroati pëlqen të bashkohet me ndonjë ekip tjetër, pasi ka oferta nga Manchester City, Bayern Monaco, Juventus, Manchester United e Liverpool.

Vlera e kartonit të tij vlerësohet në 40-50 milionë euro.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: