PAS ELIMINIMIT/ Bashkëshortja-Granit Xhakës: Ti je fitues për mua, kampion!

PAS ELIMINIMIT/ Bashkëshortja-Granit Xhakës: Ti je fitues për mua, kampion!
Leonita Lekaj, bashkëshortja e futbollistit me origjinë shqiptare, Granit Xhaka, udhëtoi drejt Rusisë për të parë nga afër ndeshjes mes Zvicrës dhe Suedisë, që për fat të keq solli edhe eliminimin e ekipit zviceran.

Megjithatë, pas eliminimit ajo ka shpërndarë një foto duke përqafuar Xhakën, duke shkruar:

“Gjithnjë jam pas teje, nuk ka rëndësi rezultati në fushë. Ti je një fitues për mua. Kampion,” ia ka dedikuar këtë mesazh Leonita Lekaj Granit Xhakës pas eliminimit të Zvicrës nga finalet e Kupës së Botës.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: