Merret peng dhe dhunohet 25-vjeçari nga Divjaka, në kërkim autorët

Merret peng dhe dhunohet 25-vjeçari nga Divjaka, në kërkim autorët
Një 19-vjeçar me banim në Divjakë, së bashku me disa persona të tjerë ende të paidentifikuar, kanë marrë peng një 25-vjeçar.

Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme, ku A.B, 19 vjeç, së bashku me bashkëpunëtorët, kanë marrë peng për rreth 3 orë dhe kanë ushtruar dhunë ndaj D.Gj, 25 vjeç, banues në Divjakë.

Vijon puna për identifikimin e autorëve të tjerë të përfshirë në ngjarje dhe zbardhjen e plotë të saj.

 

/f.ç/Albanian Free Press Online/

 

Shpërndajeni me miqtë tuaj: