Mariana Kondi i rikthehet filmit

Mariana Kondi i rikthehet filmit
Në këto ditë korriku, aktorja e njohur Mariana Kondi, nuk po pushon.

Ajo është me xhirime në një film që pret të përfundojë e që po e lëmë surprizë.

Në set, përmes fotove, ajo duket në sintoni me stafin, trupën e aktorëve dhe teknikët.

Na kishte marrë malli për të në një film ndaj po presim me padurim ta shikojmë së shpejti në ekran.

 

Shpërndajeni me miqtë tuaj: